Prawo gospodarcze i ład korporacyjny

Skuteczne i kompleksowe doradztwo prawne dla firm. Strategicznie wspieramy procesy zachodzące w przedsiębiorstwach przedstawiając najbardziej optymalne rozwiązania biznesowe. Założymy spółkę, ale też wiemy jak ją zlikwidować, przekształcić lub połączyć z inną spółką. Udzielimy porady prawnej, jak zgodnie z prawem korzystnie prowadzić spółkę, jakie uchwały spółka powinna podjąć. Skutecznie prowadzimy windykację przeciwko dłużnikowi.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia - Odszkodowania

Pomagamy uzyskać odszkodowanie indywidualnym klientom. Reprezentujemy m.in. w sprawach sądowych o: - odszkodowanie od Ubezpieczyciela; - odszkodowanie od pracodawcy; - odszkodowanie od sprawcy wypadku; - zadośćuczynienie od Ubezpieczyciela; - zadośćuczynienie od pracodawcy; - koszty najmu pojazdu zastępczego; - koszty prywatnej opieki medycznej; - tzw. „szkody całkowite” w pojeździe; - rentę; - odszkodowanie za uszkodzenia ciała; - zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej; - odszkodowanie za uszkodzony samochód.

Dowiedz się więcej

Prawo pracy - sprawy pracownicze - praca zdalna - kodeks pracy

Kancelaria radcy prawnego świadczy pomoc prawną w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, oferuje porady prawne dla pracowników i pracodawców, reprezentacja przed sądem w sprawach pracowniczych. Pomoc w sporządzeniu umowy o pracę, umowy o pracę tymczasową, umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy agencyjnej.

Dowiedz się więcej

Prawa autorskie i własność intelektualna

Nasze usługi obejmują między innymi: - ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa, danych oraz know-how i reprezentowanie firm w sprawach spornych dotyczących tych kwestii, - zapewnienie ochrony praw związanych ze znakami towarowymi, patentami i wzorami przemysłowymi, - udział w postępowaniach cywilnych dotyczących naruszenia praw autorskich, znaków towarowych, patentów oraz wzorów przemysłowych.

Dowiedz się więcej

CHF - Kredyty walutowe

Stwierdzenie nieważności kredytów CHF, kredytów walutowych, denominowanych, indeksowanych. Bezpłatna analiza umowy kredytowej.

Dowiedz się więcej

IT & e-commerce

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej branży informatycznej. W dziedzinie IT i oferujemy profesjonalizm i zrozumienie specyfiki tematu dla klientów biznesowych, programistów, software house i organizacji non-profit. Doradzamy w sprawach dotyczących praw autorskich i własności intelektualnej, tworzymy i weryfikujemy regulaminy, w tym SaaS, umowy dotyczące wykonania oprogramowania, a także weryfikujemy klauzule dotyczące przetwarzania danych osobowych. Nasze usługi pomagają w wdrożeniu systemów IT i rozpoczęciu działalności e-commerce.

Dowiedz się więcej

Prawnik osobisty

Dowiedz się więcej

Pozostały zakres działalności

Dowiedz się więcej